Zapraszam na spotkanie

Widzę Cię, przyjmuję Cię taką, takim jakim jesteś, bez oceny.

Biorę pod uwagę moment, w jakim jesteś w życiu, okoliczności, które Cię otaczają, historię, która stoi za Tobą. Przyjmuję Cię z Twoją trudnością i bezradnością. Widzę też Twój potencjał, siłę i doświadczenia.

Jestem tu po to, by towarzyszyć Tobie w poradzeniu z trudnością, z którą do mnie przychodzisz. Może dotyczy to Ciebie, relacji, zdrowia, pracy lub Twojego dziecka.

Dzięki wiedzy, którą dotychczas zdobyłam, doświadczeniu, ale przede wszystkim dzięki własnej Drodze, jestem wyposażona w wiele narzędzi wspierających powrót do równowagi życiowej. Procesy rozwojowe, zależności systemowe, funkcje ciała, relacje międzyludzkie, stany medytacyjne, praca z energią i intuicją to obszary, które znam intelektualnie i doświadczalnie. Wykorzystuję zarówno wiedzę psychologiczną, jak i pracę z energią. Ten szeroki wachlarz pozwala mi dobrać takie formy działania, które w tym momencie są Tobie najbardziej dostępne i jednocześnie mogą być najskuteczniejsze.

Udrażnianie przepływu miłości (bo tak rozumiem tę pracę) może Tobie przynieść ulgę, spokój, radość. Jeśli jesteś gotowa, gotowy, tamy puszczają łagodnie, miłość płynie, pojawia się pełnia życia.

Obchodzę się z każdym i z jego systemem z najgłębszym szacunkiem i delikatnością. Idę tak daleko, na ile dostaję zgodę, ze spokojem i wewnętrznym uśmiechem. Dbam o bezpieczeństwo. Towarzyszę. Jestem do Twojej dyspozycji, jeśli tego potrzebujesz

Scroll to Top