Przepływ miłości – cykl rozwojowo-edukacyjny.

Jasne jest, że każdy z nas jest częścią większej całości. Współistniejemy w relacjach, rodzinach, grupach zawodowych. Jednocześnie nosimy w sobie cząstki naszych przodków, ich zasoby i historie.

Zapraszam Cię w podróż, dzięki której rozpoznasz swoje miejsce, obejrzysz swoje życie z nowej perspektywy, uwolnisz od tego co nie jest Twoje. Poprawi to jakość Twojego życia, nada bogatszy sens relacjom, poprowadzi do większej satysfakcji z tego, co robisz.

W trakcie 6 zjazdów krok po kroku poszerzysz swoją wiedzę i doświadczenie.

Terminy spotkań:

2-4 grudnia 2022r.

6-8 stycznia 2023r.

3-5 lutego 2023r.

3-5 marca 2023r.

31.03 – 2 kwietnia 2023r.

3-5 maja 2023r.

Jest to cykl skierowany do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą ustawień wg B. Hellingera, poszerzyć perspektywę o postrzeganie systemowe i transgeneracyjne. Zachęcam do udziału wszystkich, którzy pracują z ludźmi (nauczyciele, kuratorzy rodzinni, pracownicy socjalni, lekarze, terapeuci i inni) oraz tych, którzy funkcjonują w świecie biznesu. Doświadczenie tego cyklu służyć  będzie życiu osobistemu (rodzina, relacje, zdrowie), jednocześnie może stanowić uzupełnienie wiedzy zawodowej, rozpoznaniu swojego miejsca w systemie, nowemu spojrzeniu na prowadzoną firmę. Wcześniejsze doświadczenie z ustawieniami nie jest warunkiem udziału w tym cyklu edukacyjno-rozwojowym.

Dowiesz się na czym polega praca ustawieniowa, jakie są jej założenia i mechanizmy. Doświadczysz ustawień grupowych oraz indywidualnych – przy użyciu symboli  i wyobrażeń.

Będziemy pracować nad kontaktem z intuicją, zaufaniem do siebie oraz nad pokorą wobec procesów i losu.

W trakcie zajęć będę mówić o założeniach teoretycznych, uporządkuję wiedzę związaną z ustawieniami zarówno w kontekście rodzinnym, jak i organizacyjno-społecznym. Przewagę stanowić jednak będzie praca ustawieniowa oparta na doświadczeniach uczestników. W tym celu niezbędne jest osobiste zaangażowanie osób biorących udział w szkoleniu. Jednocześnie każdy decyduje sam o tym, czy chce zająć się swoją sprawą, nie jest to wymagane. Choć cykl ten z założenia nie ma charakteru terapeutycznego, praca na osobistych doświadczeniach uczestników może przynieść taki efekt. Warunkiem udziału w warsztacie jest stabilność emocjonalna oraz trzeźwość.

Spotkania odbyć się będą w trybie weekendowym. Godziny posiłków wyznaczą nam czas dłuższych przerw, krótsze przerwy będą dostosowane do potrzeb uczestników.  Zaczynamy w piątek o godzinie 16.00, kończymy obiadem w niedzielę (16 godzin zegarowych zajęć). O poranku rozpoczniemy dzień medytacją w ruchu.

Ze względu na charakter pracy grupa liczyć będzie do 15 osób.

Opłata za cały cykl szkoleniowy wraz z kosztami pobytu (nocleg i wyżywienie) to

  • 6000 zł do 20 października
  • 6500zł   po 20 października
  • 7000zł   po 20 listopada  

Warunkiem wpisania na listę uczestników jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł.  Pozostała kwota  płatna do czasu rozpoczęcia cyklu jednorazowo lub w trzech ratach.

Szczegółowe informacje i zapisy

przeplywmilosci@gmail.com

Justyna Staszewska | Facebook

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Justyna Staszewska – wspiera, doradza, edukuje, pisze. Ukończyła studia psychologiczne, posiada ponad 25-letnie doświadczenie zawodowe. Równie długo zajmuje się pracą z ciałem oraz medytacją. Metodę ustawieniową eksploruje od kilkunastu lat, uczestniczyła w seminariach szkoleniowych Berta Hellingera oraz jego uczniów i współpracowników. Stosuje ją w pracy indywidualnej i grupowej.  Pasjonatka jogi i żeglarstwa.

Scroll to Top